Løyperekorder menn og damer:

14.07.2019: Pål Asbjørn Kullerud 39:42

09.04.2017: Ane Næsset Ramtvedt 46:46

 

Pers rød    
     
Oppdat. 14.07.2019 Tid Dato
Aas, Jan Billy    56:45 14.07.19
Aasen, Benjamin    51:15  06.05.18
Aasen, Ole Johnny 1:01.26  16.09.18
Adolfsen, Morgan    50:26  09.04.17
Andersen, Frode    51:43  09.04.17
Andersen, Jørgen Stavang    53:42  07.05.17
Andersen, Ole Christian    50:20  07.05.17
Arnesen, Camilla Opstad    55:35 14.07.19
Baustad, Alexander    56:53 21.04.19
Bekkstrand, Rolf Henrik    44:35  15.10.17
Bekkåsen, Jens Petter 1:02:36 22.07.18
Bekkåsen, Joakim 1:08:10 22.07.18
Bergerud, Svein    54:43  18.09.16
Bråthe, Gro 1:07:35 16.10.16
Eriksen, Patrick    47:53  15.10.17
Evensen, Henrik    57:34  16.09.18
Gjølstad, Ketil 1:01:32 15.10.17
Glückstad, Ole Petter 1:06:37 23.07.17
Grigson, Richard    44:27  16.09.18
Gulbrandsen, Martin    48:45  14.10.18
Halle, Alexander Braseth    48:31  17.09.17
Hallstensen, Per Åge    51:59 12.05.19
Harstad, Elisabeth 1:01:50 09.04.17
Haugen, Svein 1:00:24 06.05.18
Haugland, Per Ove    48:37  07.05.17
Heggenes, Tommy    48:17  07.05.17
Henriksen, Espen    58:38  07.05.17
Henriksen, Roar    53:49  16.10.16
Henriksen, Vibeke 1:17:43 16.10.16
Høier, Birthe Lundestad 1:04:31  23.07.17
Jensen, Ole    49:35  14.07.19
Johannessen, Ola Daniel    42:58  14.07.19
Jønland, Endre 1:02:30  07.05.17
Kaspersen, Steve    45:14  16.09.18
Kemi, Ida Lundestad-    59:43  23.07.17
Kirkerød, Anne-Grethe 1:17:59 07.05.17
Kirkerød, Jonas    43:08  18.09.16
Kirkerød, Kristoffer 1:15:51  09.04.17
Kjellesvig, Halvor    57:53 21.04.19
Kjellesvig, Tellef    52:49  07.05.17
Kolberg, Jørgen    48:45  09.04.17
Kraft, Arild 1:01:05 16.09.18
Kristoffersen, Tom    54:25  07.05.17
Kulblik, Martin    51:55  14.10.18
Kullerud, Emil    46:30  25.06.17
Kullerud, Ingrid Elise    55:37  14.10.18
Kullerud, Pål Asbjørn    39:42  14.07.19
Kumela, Dominik    44:18  06.05.18
Løvstad, Marcus 1.10:15 21.04.19
Mathiesen, Tomas    49:10  16.10.16
Mathisen, Glenn    49:42  14.10.18
Minge, Eirik 1:00:57 14.07.19
Moen, Morten    54:58  06.05.18
Monkvik, Per-Owe    48:37  23.06.19
Nilsen, Emilie 1:02:19 12.05.19
Nilsen, Pål G. 1:09:35 23.06.19
Nilsen, Pål (Trøsken)    47:29  23.06.19
Nilsen, Roger    52:24 14.07.19
Nilsen, Rune    44:49  06.05.18
Noreng, Lars    51:37  16.09.18
Norvang, Christine    59:53  16.09.18
Nygård, Alf-Martin    50:27  14.07.19
Olsen, Jesper    48:12  16.10.16
Olsen, Ulf Roger    48:15 14.07.19
Pettersen, Maria 1:10:46 21.04.19
Ramtvedt, Ane Næsset    46:46  09.04.17
Ramtvedt, Eirik Næsset    41:33  09.04.17
Rosnes, Helge    52:25  17.09.17
Røyneberg, Sara    50:17  25.06.17
Sletner, Dag    57:18  07.05.17
Slydahl, Alf    57:15  14.07.19
Smaaberg, Bjørn Arild    49:03 21.04.19
Sognlien, Tom    50:51  16.09.18
Stang, Lars Henning    50:08  09.04.17
Stokkan, Daniel    51:00  09.04.17
Svandal, Magne    49:32  16.09.18
Syversen, Bjørn-Arild    59:30  15.10.17
Thornquist, Bjørn 1:11:34 09.04.17
Thorsen, Magnus    52:33  06.05.18
Tjernshaugen, Jon Ivar    43:29  18.09.16
Værø, Thomas    52:27 18.09.16
Wahlgren, Tom 1:02:32 17.09.17
Wahlgren, Tove 1:11:59 24.06.18
Westberg, Raymond    48:15  16.10.16
Østgård, Else-Gro  1:07:39  17.09.17
Åstorp, Bjørn    55:45  25.06.17

Resultater 2019

    14.07. løp 4    
  21 gr. Skyet, med med noe sol. Vind fra sørvest 2m/s.   
  Fine forhold i løypa, men det ble for noen noe hett    
1   Kullerud, Pål Asbjørn    39:42 Ny rek  
2   Johannessen, Ola Daniel    42:58    
3   Nilsen, Rune    45:13    
4   Tjernshaugen, Jon Ivar    47:20    
5   Kaspersen, Steve    47:49    
6   Olsen, Ulf Roger    48:15    
7   Heggenes, Tommy    49:18    
7   Westberg, Raymond    49:18    
9   Jensen, Ole    49:35    
10   Nygård, Alf-Martin    50:27    
11   Monkvik, Per-Owe    50:51    
12   Svandal, Magne    51:47    
13   Nilsen, Roger    52:24    
14   Halle, Alexander Braseth    53:35    
15   Arnesen, Camilla Opstad    55:35    
16   Aas, Jan Billy    56:45    
17   Henriksen, Roar    57:11    
18   Slydahl, Alf    57:15    
19   Rosnes, Helge    58:50    
20   Mathiesen, Tomas    59:21    
21   Minge, Eirik 1:00:57    
22   Baustad, Alexander 1:03:00    
23   Nilsen, Emilie 1:03:11    
24   Kraft, Arild 1:05:00    
25   Sletner, Dag 1:05:08    
26   Aasen, Ole Johnny 1:07:11    
27   Gjølstad, Ketil 1:18:48    
           
    23.06. løp 3    
  19 gr. Skyet, med gløtt av sol. Vind fra sørvest 3m/s.     
  Enkelte små vannpytter. Ellers fine forhold    
1   Nilsen, Pål "Trøsken"    47:29    
2   Bekkstrand, Rolf Henrik    47:59    
3   Monkvik, Per-Owe    48:37    
4   Smaaberg, Bjørn Arild    50:01    
5   Halle, Alexander Braseth    51:05    
6   Nygård, Alf-Martin    51:27    
7   Noreng, Lars    54:23    
8   Sognlien, Tom    54:46    
9   Henriksen, Roar    55:33    
10   Rosnes, Helge    57:48    
11   Svandal, Magne    59:32    
12   Baustad, Alexander    59:50    
13   Haugen, Svein 1:01:08    
13   Kraft, Arild 1:01:08    
15   Sletner, Dag 1:03:48    
16   Nilsen, Pål G. 1:09:35    
17   Glückstad, Ole Petter 1:13:57    
18   Gjølstad, Ketil 1:16:58    
19   Nilsen, Roger Deltatt    
           
    12.05. løp 2    
  10 gr. Sol, med noen skyer. Vind fra nord-nordvest 4m/s.   
  Enkelte små vannpytter. Ellers fine forhold    
1   Tjernshaugen, Jon Ivar    46:57    
2   Hallstensen, Per Åge    51:59    
3   Smaaberg, Bjørn Arild    52:00    
4   Stang, Lars Henning    52:28    
5   Noreng, Lars    52:58    
6   Nilsen, Roger    53:44    
7   Andersen, Frode    54:15    
8   Sognlien, Tom    56:47    
9   Baustad, Alexander    58:12    
10   Åstorp, Bjørn    58:55    
11   Nilsen, Emilie 1:02:19    
12   Gjølstad, Ketil 1:13:52    
13   Nilsen, Pål G. 1:18:25    
           
    21.04. løp 1    
  17 gr. Sol, med noen skyer. Vind fra sør-sørvest 2m/s.   
  Fine forhold      
1   Tjernshaugen, Jon Ivar    47:12    
2   Kaspersen, Steve    47:22    
3   Olsen, Ulf Roger    48:30    
4   Smaaberg, Bjørn Arild    49:03    
5   Noreng, Lars    54:46    
6   Baustad, Alexander    56:53    
7   Henriksen, Roar    57:07    
8   Kjellesvig, Halvor    57:53    
9   Kjellesvig, Tellef    58:34    
10   Åstorp, Bjørn    59:23    
11   Sognlien, Tom 1:04:18    
12   Minge, Eirik 1:06:06    
13   Kraft, Arild 1:07:15    
14   Aasen, Ole Johnny 1:07:42    
15   Sletner, Dag 1:09:23    
16   Løvstad, Marcus 1.10:15    
17   Nilsen, Emilie 1:10:25    
18   Pettersen, Maria 1:10:46    
19   Gjølstad, Ketil 1:16:43    
20   Nilsen, Pål G. 1:18:37    

Resultater 2018

    14.10. løp 6  
  18 gr. Pent vær. Vind fra syd-sydvest 6m/s.   
  Fine forhold    
1   Kullerud, Pål Asbjørn    40:05  ny rek
2   Nilsen, Pål (Trøsken)    47:33  
3   Gulbrandsen, Martin    48:45  
4   Mathisen, Glenn    49:42  
5   Kulblik, Martin    51:55  
6   Noreng, Lars    53:10  
7   Kullerud, Ingrid Elise    55:37  
8   Rosnes, Helge    56:44  
9   Henriksen, Roar    57:11  
10   Kristoffersen, Tom    57:59  
11   Gjølstad, Ketil 1:05:05  
    Stang, Lars Henning Deltatt  
    Kaspersen, Steve Brutt  
    Kraft, Arild Brutt  
    Sletner, Dag Brutt  
         
    16.09. løp 5  
  13 gr. Skyet, lett regn. Vind fra s/v- 4 m/s.   
  Fine forhold    
1   Grigson, Richard    44:27  
2   Kaspersen, Steve    45:14  
3   Olsen, Ulf Roger    49:31  
4   Svandal, Magne    49:32  
5   Smaaberg, Bjørn Arild    49:42  
6   Sognlien, Tom    50:51  
7   Stang, Lars Henning    51:01  
8   Heggenes, Tommy    51:35  
9   Noreng, Lars    51:37  
10   Rosnes, Helge    54:19  
11   Åstorp, Bjørn    56:51  
12   Henriksen, Roar    56:52  
13   Evensen, Henrik    57:34  
14   Norvang, Christine    59:53  
15   Kraft, Arild 1:01:05  
16   Aasen, Ole Johnny 1:01:26  
17   Syversen, Bjørn Arild 1:04:54  
18   Wahlgren, Tom 1:05:28  
19   Gjølstad, Ketil 1:05:51  
    Wahlgren, Tove Deltatt  
         
    22.07. løp 4  
  25 gr. Pent vær med svak sønnavind.     
  Fine forhold    
1   Bekkstrand, Rolf Henrik    47:28  
2   Heggenes, Tommy    51:37  
3   Svandal, Magne    53:47  
4   Rosnes, Helge    56:44  
5   Kristoffersen, Tom    58:12  
6   Moen, Morten    59:44  
7   Henriksen, Roar 1:02:02  
8   Bekkåsen, Jens Petter 1:02:36  
9   Sletner, Dag 1:07:34  
10   Bekkåsen, Joakim 1:08:10  
11   Glückstad, Ole Petter 1:12:30  
12   Aasen, Ole Johnny 1:15:51  
13   Gjølstad, Ketil 1:18:58  
    Baustad, Alexander Brutt  
         
    24.06. løp 3  
  23 gr. Sol og skyet, med litt vind fra vest.   
  Fine forhold    
1   Grigson, Richard    46:14  
2   Heggenes, Tommy    49:23  
3   Westberg, Raymond    51:11  
4   Olsen, Ulf Roger    51:30  
5   Sognlien, Tom    52:20  
6   Bekkstrand, Rolf Henrik    52:42  
7   Svandal, Magne    52:58  
8   Noreng, Lars    54:34  
9   Rosnes, Helge    54:52  
10   Baustad, Alexander    58:08  
11   Henriksen, Roar    58:40  
12   Sletner, Dag 1:00:12  
13   Kraft, Arild 1:10:07  
14   Glückstad, Ole Petter 1:11:38  
15   Wahlgren, Tom 1:11:59  
15   Wahlgren, Tove 1:11:59  
         
    03.06. løp 2  
  28 gr. Pent. Ubetydelt vind. Varmt.     
  Fine forhold    
1   Kaspersen, Steve    49:44  
2   Halle, Alexander Braseth    53:11  
3   Olsen, Ulf Roger    54:16  
4   Svandal, Magne    56:25  
5   Rosnes, Helge    56:29  
6   Noreng, Lars    56:48  
7   Mathisen, Glenn    58:57  
8   Henriksen, Roar 1:02:05  
9   Aasen, Ole Johnny 1:24:51  
    Kirkerød, Jonas brutt  
    Glûckstad, Ole Petter brutt  
         
    06.05. løp 1  
  17 gr. Sol og lettskyet. Sydvest vind 4 m/s.   
  Fine forhold    
1   Kumela, Dominik    44:18  
2   Nilsen, Rune    44:49  
3   Kaspersen, Steve    46:24  
4   Olsen, Ulf Roger    50:27  
5   Aasen, Benjamin    51:15  
6   Jensen, Ole    51:52  
7   Mathiesen, Tomas    52:10  
8   Kirkerød, Jonas    52:21  
9   Thorsen, Magnus    52:33  
10   Stang, Lars Henning    53:15  
11   Rosnes, Helge    53:51  
12   Moen, Morten    54:58  
13   Noreng, Lars    55:34  
14   Åstorp, Bjørn    57:00  
15   Mathisen, Glenn    57:32  
16   Henriksen, Roar    58:10  
17   Bekkstrand, Rolf Henrik    59:05  
18   Kristoffersen, Tom    59:21  
19   Haugen, Svein 1:00:24  
20   Norvang, Christine 1:01:21  
21   Syversen, Bjørn Arild 1:02:50  
22   Aasen, Ole Johnny 1:06:35  
23   Kraft, Arild 1:07:03  
         
    10 på topp     
1   Kullerud, Pål Asbjørn    40:05   
2   Kumela, Dominik    44:18  
3   Grigson, Richard    44:27  
4   Nilsen, Rune    44:49  
5   Kaspersen, Steve    45:14  
6   Bekkstrand, Rolf Henrik    47:28  
7   Nilsen, Pål (Trøsken)    47:33  
8   Gulbrandsen, Martin    48:45  
9   Heggenes, Tommy    49:23  
10   Olsen, Ulf Roger    49:31  

Resultater 2017

    15.10. løp 6  
  13 gr.Skyet opphold. Svak sønnavind.     
  Bløtt som 17.9    
1   Kumela, Dominik    44:24  
2   Bekkstrand, Rolf Henrik    44:35  
3   Eriksen, Patrick    47:53  
4   Kaspersen, Steve    48:22  
5   Olsen, Ulf Roger    48:54  
6   Westberg, Raymond    50:10  
7   Svandal, Magne    52:06  
8   Rosnes, Helge    53:22  
9   Henriksen, Roar    55:45  
10   Stang, Lars Henning    57:24  
11   Kristoffersen, Tom    57:51  
12   Syversen, Bjørn-Arild    59:30  
13   Gjølstad, Ketil 1:01:32  
14   Aasen, Ole Johnny 1:09:57  
         
    17.09. løp 5  
  16 gr. Skyet og sol. Vind fra nordøst.     
  Bløtt etter 5,1km.    
1   Nilsen, Rune    44:56  
2   Kumela, Dominik    48:10  
3   Halle, Alexander Braseth    48:31  
4   Olsen, Ulf Roger    49:07  
5   Westberg, Raymond    49:43  
6   Mathiesen, Tomas    52:01  
7   Rosnes, Helge    52:25  
8   Svandal, Magne    54:42  
9   Kalsøy, Roger    56:54  
9   Sognlien, Tom    56:54  
11   Kirkerød, Jonas    59:19  
12   Henriksen, Espen    59:46  
13   Kristoffersen, Tom 1:00:55  
14   Aasen, Ole Johnny 1:09:57  
15   Wahlgren, Tom 1:02:32  
16   Aasen, Ole Johnny 1:05:49  
17   Gjølstad, Ketil 1:06:14  
18   Østgård, Else-Gro 1:07:39  
19   Wahlgren, Tove 1:21:17  
    Monkvik, Per-Owe Brutt  
    Bråthe, Gro Brutt  
         
    23.07. løp 4  
  27 gr.Sol, skyet, litt vind fra øst.     
  Tørre fine forhold.    
1   Halle, Alexander Braseth    49:45  
2   Sognlien, Tom    52:44  
3   Rosnes, Helge    54:54  
4   Kirkerød, Jonas    57:13  
5   Henriksen, Roar    57:15  
6   Åstorp, Bjørn    57:16  
7   Kemi, Ida Lundestad    59:43  
8   Høier, Birthe Lundestad 1:04:31  
9   Glückstad, Ole Petter 1:06:37  
10   Bråthe, Gro 1:10:21  
11   Aasen, Ole Johnny 1:14:13  
12   Kraft, Arild 1:14:55  
    Stordal, Andrè        løp feil    59:08  
    Gjølstad, Ketil         løp feil 1:09:07  
    Olsen, Ulf Roger Deltatt  
    Monkvik, Per-Owe Brutt  
         
    25.06. løp 3  
  17 gr. Lettskyet og vind fra sydvest.     
  Tørre fine forhold.    
1   Grigson, Richard    45:40  
2   Bekkstrand, Rolf Henrik    45:50  
3   Kullerud, Emil    46:30  
4   Monkvik, Per-Owe    49:17  
5   Halle, Alexander Braseth    49:22  
6   Røyneberg, Sara    50:17  
7   Westberg, Raymond    50:34  
8   Mathiesen, Tomas    51:04  
9   Sognlien, Tom    51:09  
10   Rosnes, Helge    54:17  
11   Henriksen, Roar    54:25  
12   Kristoffersen, Tom    54:35  
13   Åstorp, Bjørn    55:45  
14   Kirkerød, Jonas    57:47  
15   Svandal, Magne 1:05:12  
16   Glückstad, Ole Petter 1:06:57  
         
    07.05. løp 2  
  9 gr. Skyet og lett regn.    
  Noe vått, men ellers ok.    
1   Grigson, Richard    46:06  
2   Tjernshaugen, Jon Ivar    46:10  
3   Nilsen, Rune    46:26  
4   Heggenes, Tommy    48:17  
5   Haugland, Per Ove    48:37  
6   Kirkerød, Jonas    48:58  
7   Westberg, Raymond    49:00  
8   Halle, Alexander Braseth    49:06  
9   Andersen, Ole Christian    50:20  
10   Monkvik, Per-Owe    50:35  
11   Olsen, Ulf Roger    51:15  
12   Andersen, Frode    52:37  
13   Kjellesvig, Tellef    52:49  
14   Andersen, Jørgen Stavang    53:42  
15   Kristoffersen, Tom    54:25  
16   Sognlien, Tom    54:31  
17   Rosnes, Helge    54:37  
18   Henriksen, Roar    55:04  
19   Sletner, Dag    57:18  
20   Henriksen, Espen    58:38  
21   Jønland, Endre 1:02:30  
22   Wahlgren, Tom 1:04:17  
23   Aasen, Ole Johnny 1:04:37  
24   Gjølstad, Ketil 1:06:31  
25   Kraft, Arild 1:06:42  
26   Wahlgren, Tove 1:14:34  
27   Kirkerød Anne-Grethe 1:17:59  
    Olsen, Håkon Deltatt  
         
    09.04. løp 1  
  11 gr. Lettskyet, sønnavind.    
  Fine forhold    
1   Ramtvedt, Eirik Næsset    41:33  
2   Kaspersen, Steve    45:21  
3   Ramtvedt, Ane Næsset    46:46  
4   Kolberg, Jørgen    48:45  
5   Westberg, Raymond    49:45  
6   Tjernshaugen, Jon Ivar    50:03  
7   Stang, Lars Henning    50:08  
8   Adolfsen, Morgan    50:26  
9   Stokkan, Daniel    51:00  
10   Andersen, Frode    51:43  
11   Kjellesvig, Tellef    53:40  
12   Kristoffersen, Tom    54:29  
13   Kirkerød, Jonas    55:21  
14   Sognlien, Tom    55:32  
15   Halle, Alexander Braseth    55:56  
16   Nygård, Alf-Martin    56:40  
17   Mathisen, Glenn    56:43  
18   Henriksen, Roar    57:51  
19   Sletner, Dag    59:14  
20   Henriksen, Espen 1:00:29  
21   Kraft, Arild 1:01:44  
22   Harstad, Elisabeth 1:01:50  
23   Aasen, Ole Johnny 1:10:37  
24   Thornquist, Bjørn 1:11:34  
25   Kirkerød, Kristoffer 1:15:51  
26   Kirkerød Anne-Grethe 1:18:56  
         
    10 på topp     
1   Ramtvedt, Eirik Næsset    41:33  
2   Kumela, Dominik    44:24  
3   Bekkstrand, Rolf Henrik    44:35  
4   Nilsen, Rune    44:56  
5   Kaspersen, Steve    45:21  
6   Grigson, Richard    45:40  
7   Tjernshaugen, Jon Ivar    46:10  
8   Kullerud, Emil    46:30  
9   Ramtvedt, Ane Næsset    46:46  
10   Eriksen, Patrick    47:53  

Resultater 2016

    16.10. løp 2
    10200 m  
1   Kullerud, Pål Asbjørn    41:41
2   Tjernshaugen, Jon Ivar    44:26
3   Kullerud, Emil    47:00
4   Olsen, Jesper    48:12
5   Westberg, Raymond    48:15
6   Mathiesen, Tomas    49:10
7   Svandal, Magne    53:18
8   Sognlien, Tom    53:46
9   Henriksen, Roar    53:49
9   Kirkerød, Jonas    53:49
11   Henriksen, Espen    59:42
12   Kristoffersen, Tom    59:53
13   Aasen, Ole Johnny 1:06:40
14   Kraft, Arild 1:07:31
15   Bråthe, Gro 1:07:35
16   Henriksen, Vibeke 1:17:43
    Sletner, Dag DNF
       
    18.09. løp 1
    10200 m  
1   Kirkerød, Jonas    43:08
2   Tjernshaugen, Jon Ivar    43:29
3   Grigson, Richard    45:46
4   Westberg, Raymond    49:40
5   Mathiesen, Tomas    51:30
6   Andersen, Frode    52:27
6   Værø, Thomas    52:27
8   Bergerud, Svein    54:43
9   Henriksen, Roar    54:48
10   Sletner, Dag 1:00:07
11   Syversen, Bjørn Arild 1:02:08
12   Jønland, Endre 1:04:24
    Sognlien, Tom Deltatt
       
    10 på topp   
1   Kullerud, Pål Asbjørn    41:41
2   Kirkerød, Jonas    43:08
3   Tjernshaugen, Jon Ivar    43:29
4   Grigson, Richard    45:46
5   Kullerud, Emil    47:00
6   Olsen, Jesper    48:12
6   Westberg, Raymond    48:15
8   Mathiesen, Tomas    49:10
9   Andersen, Frode    52:27
10   Værø, Thomas    52:27