Borredalsløpet - Borredalsmila

Løpene går på grusvei i Fredrikstadmarka.

Borredalsløpet går i retningen Veum - Skihytta - Borredalsdammen. Borredalsmila går motsatt vei. Langs Borredalsdammen - Skihytta - Veum. I fjor ble det bare et løp. Da het det Profagløpet, og gikk samme vei som Borredalsmila. Løpene har tidligere hatt navnene Profagløpet og Framsportløpet mens jeg har vært med på å arrangere de. Retningen som ble løpt 31. oktober er den opprinnelige i fra løpet ble startet opp som Diplom Is-løpet. Så ble det Handymanløpet. Fredrikstad Energimila har også vært løpsnavn en stund. Det begynner å bli en del år siden de fant ut de skulle ha et løp motsatt vei. Men jeg vet ikke akkurat når det var. I år var første gang uten sponsornavn på løpene. Fortalt av Magne Svandal.

 

Borredalen 10 km medsols

Reg. bestetider      
Oppdatert 03.10.2021      
Alfabetisk Tid   Dato
Anders Aagaard Sørby  40:48   03.10.21
Anders Trondstad  54:33   06.09.14
André Undum  42:50   02.09.18
Andreas Høye  35:42   01.09.19
Andreas G. Olsen  38:13   06.09.14
Anne Marie Andersen  1:01:55   06.09.14
Anne Marte Mangersnes  55:00   02.09.18
Arne-Johan Martinsen  46:52   31.05.17
Bent Aamodt  36:48   31.05.17
Bjørn Arild Smaaberg  45:22   01.09.19
Bjørn Strangel  43:03   31.05.17
Charlotte Høyum  58:35   01.09.19
Christer Guttormsen  37:34   02.09.18
Christian Bro Matland  50:50   02.09.18
Dyre Martin Gulbrandsen  44:13   03.10.21
Eirik Kjølberg Klonteig  42:42   02.09.18
Erik Kruse  47:18   06.09.14
Espen Hjardar  43:33   01.09.19
Frode Bjørland  41:17   02.09.18
Geir Willadsen  38:20   06.09.14
Hanne Viken  1:00:04   31.05.17
Hege Tokerud  57:20   31.05.17
Helene Ileby  1:01:50   03.10.21
Helge Karlsen  49:43   31.05.17
Henrik Akselsen  1:03:12   02.09.18
Henrik Lorentzen  45:52   31.05.17
Inger Johanne Bråten  1:01:55   06.09.14
Ingrid Oldervik  45:30   02.09.18
Ivar Kummervold  41:40   06.09.14
Jan Sverdrup-Thygeson  47:35   06.09.14
Jarle Fredriksen  46:36   06.09.14
Jarle Jørgensen  46:39   31.05.17
Jonas Mostad Hansen  46:29   01.09.19
Jørn Espen Nilsen  42:17   02.09.18
Kai Berg  43:16   01.09.19
Karl Filip Singdahlsen  45:24   02.09.18
Kathrine Ruud Hansen  46:33   02.09.18
Ketil Gjølstad  47:30   06.09.14
Kim Aleksander Lie 48:00   02.09.18
Knut Magne Furuheim  43:55   01.09.19
Knut-Andre Larsen  43:50   06.09.14
Kristine Hermansen  47:30   31.05.17
Lars Hammerstad  48:35   06.09.14
Lars Hauge    42:14   31.05.17
Linn Elise Bjerkeli  57:54   06.09.14
Lisa Sklett  51:55   06.09.14
Mads Skipanes  41:01   06.09.14
Mads Torp  54:57   02.09.18
Maria Kristiansen  59:35   06.09.14
Marie Grønneberg  43:32   31.05.17
Martin Alsparr  55:50   03.10.21
Martin Sagen Andersen  47:07   03.10.21
Mikael Johansen  46:45   31.05.17
Morten Jensen  43:53   31.05.17
Morten Karlsen  45:10   03.10.21
Nina Lødeng  58:30   06.09.14
Ole Martin Forsetlund  50:55   01.09.19
Ole Jensen  50:58   06.09.14
Ole Christian Lier  43:35   31.05.17
Ole Kristian Sørensen  45:52   02.09.18
Ole Jørgen Winther  57:12   06.09.14
Ozzy Gurung  38:32   03.10.21
Per Ove Haugland  43:45   02.09.18
Per-Owe Monkvik  44:06   31.05.17
Petter Sten Larsen  43:20   06.09.14
Preben Gautun  40:35   06.09.14
Regin Wernersen  45:47   01.09.19
Rino Rådahl  48:15   31.05.17
Robert Frorud  55:25   03.10.21
Rolf Henrik Bekkstrand  39:40   01.09.19
Rune Nilsen  40:39   01.09.19
Salim Ydusif  34:40   01.09.19
Silje Fosse  59:12   06.09.14
Silje Hagren  56:26   06.09.14
Sjur Pettersen  48:43   02.09.18
Steinar Basberg  47:52   01.09.19
Stephen Gangestad  47:29   31.05.17
Stig Andresen  47:20   31.05.17
Svein Bj. Joramo-Hustvedt  55:50   03.10.21
Sven Simonsen  43:08   06.09.14
Tage Eidissen  49:20   31.05.17
Terje Hansen  48:07   02.09.18
Terje Rød  45:59   06.09.14
Terje Svensson  50:34   06.09.14
Terje Tindbod  1:11:44   31.05.17
Theres Högberg Johansen  54:36   31.05.17
Thomas Rasmussen  44:32   06.09.14
Tom Henning Hammerstad  51:55   06.09.14
Tom Sognlien  44:16   06.09.14
Tom Sørensen  1:00:04   31.05.17
Tom Wahlgren  56:52   31.05.17
Tor-Ivar Guttulsrød  49:39   03.10.21
Tor-Einar Langebeck  47:56   31.05.17
Tor Christian Pinås  42:19   06.09.14
Ulf Roger Olsen  44:26   02.09.18
Vidar Hermansen  44:50   06.09.14
Vidar Kristoffersen  46:03   06.09.14
Werner Ruyter  49:54   06.09.14
Øivind Fjæraa  57:34   06.09.14
Øivind Solberg  41:18   01.09.19
       
       
Oppdatert 3.10.2021      
Reg. bestetider      
Rekkefølge Tid    
Salim Ydusif  34:40    
Andreas Høye  35:42    
Bent Aamodt  36:48    
Christer Guttormsen  37:34    
Andreas G. Olsen  38:13    
Geir Willadsen  38:20    
Ozzy Gurung  38:32    
Rolf Henrik Bekkstrand  39:40    
Preben Gautun  40:35    
Rune Nilsen  40:39    
Anders Aagaard Sørby  40:48    
Mads Skipanes  41:01    
Frode Bjørland  41:17    
Øivind Solberg  41:18    
Ivar Kummervold  41:40    
Lars Hauge    42:14    
Jørn Espen Nilsen  42:17    
Tor Christian Pinås  42:19    
Eirik Kjølberg Klonteig  42:42    
André Undum  42:50    
Bjørn Strangel  43:03    
Sven Simonsen  43:08    
Kai Berg  43:16    
Petter Sten Larsen  43:20    
Marie Grønneberg  43:32    
Espen Hjardar  43:33    
Ole Christian Lier  43:35    
Per Ove Haugland  43:45    
Knut-Andre Larsen  43:50    
Morten Jensen  43:53    
Knut Magne Furuheim  43:55    
Per-Owe Monkvik  44:06    
Dyre Martin Gulbrandsen  44:13    
Tom Sognlien  44:16    
Ulf Roger Olsen  44:26    
Thomas Rasmussen  44:32    
Vidar Hermansen  44:50    
Morten Karlsen  45:10    
Bjørn Arild Smaaberg  45:22    
Karl Filip Singdahlsen  45:24    
Ingrid Oldervik  45:30    
Regin Wernersen  45:47    
Henrik Lorentzen  45:52    
Ole Kristian Sørensen  45:52    
Terje Rød  45:59    
Vidar Kristoffersen  46:03    
Jonas Mostad Hansen  46:29    
Kathrine Ruud Hansen  46:33    
Jarle Fredriksen  46:36    
Jarle Jørgensen  46:39    
Mikael Johansen  46:45    
Arne-Johan Martinsen  46:52    
Martin Sagen Andersen  47:07    
Erik Kruse  47:18    
Stig Andresen  47:20    
Stephen Gangestad  47:29    
Ketil Gjølstad  47:30    
Kristine Hermansen  47:30    
Jan Sverdrup-Thygeson  47:35    
Steinar Basberg  47:52    
Tor-Einar Langebeck  47:56    
Kim Aleksander Lie 48:00    
Terje Hansen  48:07    
Rino Rådahl  48:15    
Lars Hammerstad  48:35    
Sjur Pettersen  48:43    
Tage Eidissen  49:20    
Tor-Ivar Guttulsrød  49:39    
Helge Karlsen  49:43    
Werner Ruyter  49:54    
Terje Svensson  50:34    
Christian Bro Matland  50:50    
Ole Martin Forsetlund  50:55    
Ole Jensen  50:58    
Lisa Sklett  51:55    
Tom Henning Hammerstad  51:55    
Anders Trondstad  54:33    
Theres Högberg Johansen  54:36    
Mads Torp  54:57    
Anne Marte Mangersnes  55:00    
Robert Frorud  55:25    
Martin Alsparr  55:50    
Svein Bj. Joramo-Hustvedt  55:50    
Silje Hagren  56:26    
Tom Wahlgren  56:52    
Ole Jørgen Winther  57:12    
Hege Tokerud  57:20    
Øivind Fjæraa  57:34    
Linn Elise Bjerkeli  57:54    
Nina Lødeng  58:30    
Charlotte Høyum  58:35    
Silje Fosse  59:12    
Maria Kristiansen  59:35    
Hanne Viken  1:00:04    
Tom Sørensen  1:00:04    
Helene Ileby  1:01:50    
Anne Marie Andersen  1:01:55    
Inger Johanne Bråten  1:01:55    
Henrik Akselsen  1:03:12    
Terje Tindbod  1:11:44    

Resultater

    2021  
       
    Regn og vind. Våt løype.  
    03.10.2021 Tid
1   Ozzy Gurung  38:32
2   Anders Aagaard Sørby  40:48
3   Jørn Espen Nilsen  43:34
4   Dyre Martin Gulbrandsen  44:13
5   Morten Karlsen  45:10
6   Bjørn Strangel  45:24
7   Martin Sagen Andersen  47:07
8   Sven Simonsen  49:20
9   Morten Jensen  49:29
10   Tor-Ivar Guttulsrød  49:39
11   Helge Karlsen  55:25
12   Robert Frorud  55:25
13   Svein Bj. Joramo-Hustvedt  55:50
14   Martin Alsparr  55:50
15   Tom Sognlien  58:21
16   Helene Ileby  1:01:50
       
       
    2019  
    Profagløpet  
    Opphold - Våt løype  
    01.09.2019 Tid
1   Salim Ydusif  34:40
2   Andreas Høye  35:42
3   Rolf Henrik Bekkstrand  39:40
4   Rune Nilsen  40:39
5   Øivind Solberg  41:18
6   Jørn Espen Nilsen  42:23
7   Bjørn Erik Strangel  43:11
8   Kai Berg  43:16
9   Espen Hjardar  43:33
10   Knut Magne Furuheim  43:55
11   Lars Hauge  44:56
12   Bjørn Arild Smaaberg  45:22
13   Regin Wernersen  45:47
14   Jonas Mostad Hansen  46:29
15   Kathrine Ruud Hansen  47:36
16   Sven Simonsen  47:46
17   Steinar Basberg  47:52
18   Terje Hansen  49:55
19   Ole Martin Forsetlund  50:55
20   Sjur Pettersen  53:26
21   Charlotte Høyum  58:35
22   Ketil Gjølstad  1:09:15
       
       
    2018  
    Framsportløpet  
    Sol og fine forhold  
    02.09.2018 Tid
1   Christer Guttormsen  37:34
2   Frode Bjørland  41:17
3   Jørn Espen Nilsen  42:17
4   Lars Hauge  42:27
5   Eirik Kjølberg Klonteig  42:42
6   André Undum  42:50
7   Per Ove Haugland  43:45
8   Ulf Roger Olsen  44:26
9   Karl Filip Singdahlsen  45:24
10   Ingrid Oldervik  45:30
11   Bjørn Arild Smaaberg  45:45
12   Ole Kristian Sørensen  45:52
13   Kathrine Ruud Hansen  46:33
14   Kim Aleksander Lie  48:00
15   Terje Hansen  48:07
16   Sjur Pettersen  48:43
17   Christian Bro Matland  50:50
18   Ole Martin Forsetlund 51:31
19   Mads Torp  54:57
20   Anne Marte Mangersnes  55:00
21   Ketil Gjølstad  58:51
22   Helene Ileby  1:02:51
23   Henrik Akselsen  1:03:12
    Thomas Forsberg  Deltatt
       
       
    2017  
    Smart Energi mila  
    Fine forhold  
    31.05.2017 Tid
1   Bent Aamodt  36:48
2   Frode Bjørland  41:55
3   Lars Hauge  42:14
4   Bjørn Strangel  43:03
5   Jørn Espen Nilsen  43:04
6   Marie Grønneberg  43:32
7   Ole Christian Lier  43:45
8   Morten Jensen  43:53
9   Per-Owe Monkvik  44:06
10   Espen Hjardar  44:17
11   Tom Sognlien  44:36
12   Henrik Lorentzen  45:52
13   Jarle Jørgensen  46:39
14   Mikael Johansen  46:45
15   Thomas Rasmussen  46:46
16   Arne-Johan Martinsen  46:52
17   Stig Andresen  47:20
18   Stephen Gangestad  47:29
19   Kristine Hermansen  47:30
20   Tor-Einar Langebeck  47:56
21   Rino Rådahl  48:15
22   Steinar Basberg  48:57
23   Tage Eidissen  49:20
24   Helge Karlsen  49:43
25   Vidar Kristoffersen  50:34
26   Theres Högberg Johansen  54:36
27   Tom Wahlgren  56:52
28   Hege Tokerud  57:20
29   Tom Sørensen  1:00:04
29   Hanne Viken  1:00:04
31   Terje Tindbod  1:11:44
       
       
    2014  
    Multiconsult-løpet   
    Varmt vær. Fine forhold  
    06.09.2014 Tid
1   Andreas G. Olsen  38:13
2   Geir Willadsen  38:20
3   Preben Gautun  40:35
4   Mads Skipanes  41:01
5   Ivar Kummervold  41:40
6   Tor Christian Pinås  42:19
7   Sven Simonsen  43:08
8   Petter Sten Larsen  43:20
9   Knut-Andre Larsen  43:50
10   Morten Jensen  43:55
11   Tom Sognlien  44:16
12   Thomas Rasmussen  44:32
13   Vidar Hermansen  44:50
14   Ole Christian Lier  45:33
15   Terje Rød  45:59
16   Vidar Kristoffersen  46:03
17   Jarle Fredriksen  46:36
18   Erik Kruse 47:18
19   Ketil Gjølstad  47:30
20   Jan Sverdrup-Thygeson  47:35
21   Lars Hammerstad  48:35
22   Werner Ruyter  49:54
23   Ole Kristian Sørensen  50:26
24   Terje Svensson  50:34
25   Ole Jensen  50:58
26   Tom Henning Hammerstad  51:55
26   Lisa Sklett  51:55
28   Anders Trondstad  54:33
29   Silje Hagren  56:26
30   Ole Jørgen Winther 57:12
31   Øivind Fjæraa  57:34
32   Linn Elise Bjerkeli  57:54
33   Nina Lødeng  58:30
34   Silje Fosse 59:12
35   Maria Kristiansen  59:35
36   Inger Johanne Bråten  1:01:55
36   Anne Marie Andersen  1:01:55
    Tor-Einar Langebeck DNF

Borredalen 10 km motsols

Resultater

    2021  
       
    31.10.2021  
     Sol, 12 gr,  ikke helt tørr løype. Tid
1   Jørn Espen Nilsen 39:01
2   Frode Bjørland  40:43
3   Ulf Roger Olsen  40:54
4   Ola Daniel Johannessen  41:09
5   Thomas Willumsen Grieg  41:15
6   Kristoffer Hodnebrog  42:11
7   Thea Mathisen  42:44
8   Rasmus Vatne  43:12
9   Morten Karlsen  43:48
10   Bjørn Strangel  44:23
11   Petter Sørensen  44:47
12   Aksel Günther  45:45
13   Richard Lindstrøm  46:37
14   Lars-Andreas Eriksen  47:08
15   Joacim Sture  48:10
16   Tomas Løvik  48:17
17   Jon Eilertsen  48:18
18   Julia Arnesen  51:08
19   Jon Vidar Arnesen  51:46
20   Peter Hansen  52:06
21   Robert Frorud  53:41
22   Kristian Inge Asgeirsson  53:50
23   Magnus Eggum  53:52
24   Helge Karlsen  54:11
25   Tom Sognlien  54:28
26   Svein Bj. Joramo-Hustvedt  54:48
27   Sigrid Blytt Tøsdal  56:07
28   Helene Ileby  1:00:23
29   Elin Østmoe  1:06:36
       
       
    2019  
       
    Framsportløpet   
    Fint vær, men en del vind.  
    26.05.2019 Tid
1   Ozzy Gurung  37:50
2   Andreas Olsen  38:45
3   Erik Jørstad 41:05
4   Frode Bjørland  41:07
5   Per Ove Haugland  41:28
6   Jørn Espen Nilsen  41:43
7   Inger Lise Hystad  42:18
8   Lars Hauge  42:33
9   Mikael Høgberg  42:34
10   Birgitte Bjerkenes  43:00
11   Bjørn Arild Smaaberg  43:01
12   Terje Ørås  43:15
12   Steve Kaspersen  43:15
14   Sven Simonsen  44:48
15   Richard Kjellvik  45:59
16   Claes Hermansen  48:40
17   Ole Martin Forsetlund  49:05
18   Henriette Gjeldsnes  49:29
19   Christian Bro Matland  49:37
20   Nina Olsen Beck  51:09
21   Lene Matland  51:32
22   Fairuz Syed Ahmad  52:16
22   Sjur Pettersen  52:16
24   Cecilie Broch Olsen  55:16
25   Julie Hystad Lund  55:25
26   Tom Wahlgren  55:58
27   Mona Lavoll Nordnes  56:20
27   Hilde Buflod  56:20
29   Charlotte Høyum  56:56
30   Ivar Lundstrøm  56:59
31   May Kristin Hendset  1:00:40
32   Ketil Gjølstad 1:02:29
33   Tove Wahlgren  1:05:43
       
       
    2018  
       
    Profagløpet  
    Sol, varmt (30 gr). Tørr løype  
    30.05.2018 Tid
1   Jørn Espen Nilsen  42:49
2   Cato Hansteen  44:08
3   Knut Magne Furuheim  44:09
4   Frode Bjørland  44:10
5   Marie Grønneberg  45:35
6   Espen Hjardar  47:10
7   Kai Berg  48:24
8   Tom Sognlien  48:32
9   Ole Christian Lier  48:39
10   Sven Simonsen  49:04
11   Helge Karlsen  52:50
12   Ole Martin Forsetlund  57:35
13   Fairuz Syed Ahmad  1:07:07
    Rino Rådahl  Deltatt
       
       
    2014  
       
    Handymanløpet   
       
    21.05.2014 Tid
1   Øyvind Stokseth  36:32
2   Eiolf Røed  36:52
3   Ozzy Gurung  38:53
4   Trond Nilsen  42:20
5   Steffan Bjørnarå  42:25
6   Lars Hauge  42:50
7   Ole Christian Evensen  43:08
8   Geir Jørgensen  43:16
9   Herman Gløersen  44:33
10   Terje Rød  45:07
11   Håkon Olsen  45:54
12   Tom Sognlien  47:30
13   Jarle Fredriksen  48:27
14   Helge Karlsen  48:29
15   Kai Berg  49:20
16   Ole Jacob Evensen  49:48
17   Geir Kvalsvik  53:03
18   Jan Kjørvik  53:30
19   Tormod Kjørvik  53:31
20   Frank Jellum  54:30
21   Anne Marie Andersen  56:21
22   Einar Skar  58:36
23   Marianne Pinås  1:06:55
       
       
    2013  
       
    Handymanløpet   
    Regn. Våt løype.  
    22.05.2013 Tid
1   Lars Krogsrud  40:12
2   Rune Arnesen  41:08
3   Bjarte Ellingsen  41:15
4   Knut Viggo Andersen  41:27
5   Steinar Basberg  41:48
6   Rolf Bøhn  41:56
7   Kai Berg  42:22
8   Janne Kjellberg Johansen  42:25
9   Trond Nilsen  42:30
10   Morten Häbler  42:40
11   Tom Sognlien  43:20
12   Stephen Gangestad  43:21
13   Sjur Tømte   44:27
14   Martin Alsparr  44:28
15   Terje Rød  44:29
16   Nada Velayutham  45:05
17   Ole Christian Evensen  45:15
18   Tor Eilert Olsen  45:24
19   Håkon Olsen  46:06
20   Terje Hansen  46:29
21   Ingvild Aurebekk  46:35
22   Thomas Rasmussen  47:11
23   Magne Strand Olsen  47:35
24   Åge Kristian Bjørge 48:22
25   Terje Svensson  48:28
26   Daniel Pedersen  48:41
27   Håvard Hansen  48:44
28   Vidar Augustin  49:38
29   Helge Karlsen  50:45
30   Magnus Kvalsvik  50:55
31   Tore Iversen  50:58
32   May Ulvåen  52:40
33   Hanne Wisbech  55:21
34   Karianne Veberg  55:25
35   Caroline Andersen  1:05:00
36   Anne Marie Andersen  1:06:00
       
       
    2012  
       
    Handymanløpet   
    Sol. 25 grader. Tørr løype.  
    23.05.2012 Tid
1   Bjørn Johannessen  37:40
2   Lasse Lieberknecht  38:16
3   Lars Krogsrud  40:10
4   Christian Gjærløv  41:30
5   Eva Slørdahl Conradi  41:36
6   Tom Sognlien  42:18
7   Ivar Kummervold  42:33
8   Knut Viggo Andersen  42:51
9   Trond Nilsen  43:05
10   Kai Berg  43:21
11   Martin Sture  43:24
12   Thea Mathisen  43:29
13   Arne-Johan Martinsen  44:01
14   Terje Rød  44:39
15   Sjur Tømte  44:58
16   Terje Hansen  45:22
17   Ole Christian Evensen  46:11
18   Sven Simonsen  46:40
19   Morten Jensen  47:09
20   Martin Baltzersen  47:14
21   Grid Skogen  47:31
22   Jan Gjerløw  47:35
23   Thomas Rasmussen  48:06
24   Eli Aune Karlsen  48:13
25   Hege Gathen  49:31
26   May Ulvåen  52:02
27   Emilie Berg 53:08
28   Hege Tokerud  53:17
29   Jørgen Gurandsrud  54:12
30   Geir Kvalsvik  54:32
31   Hilde Jørgensen  54:38
32   Einar Skar  56:10
33   Anne Marie Andersen  57:56
    Håkon Olsen  Fullført
    Henning Winsnes  Fullført
       
       
    2011  
       
    Handymanløpet   
       
    25.05.2011 Tid
1   Lasse Lieberknecht  37:39
2   Oddbjørn Homstvedt  38:19
3   Bjørn Johannessen  39:37
4   Raymond Sundell  40:20
5   Lars Håkon Andersen  40:25
6   Martin Helgesen  40:40
7   Trond Bukholm  40:43
8   Roy Freddy Andersen  40:55
9   Janne Kjellberg Johansen  41:08
10   Morten Häbler  41:44
11   Lars Hauge 41:58
12   Rune Arnesen  42:00
13   Magnus Nossen  42:18
14   Ole Granholt  42:45
15   Kai Berg  43:10
16   Sjur Tømte  43:18
17   Stephen Gangestad  43:22
18   Tom Sognlien  43:33
19   Trond Nilsen  43:46
19   Terje Rød 43:46
21   Terje Hansen  43:53
22   Sven Simonsen  45:48
23   Helge Karlsen  46:09
24   Kristin Josefsen  46:11
25   Martin Fredheim  46:50
26   Tore Iversen  47:00
27   Ketil Gjølstad  47:25
28   Jan Gjerløv  47:35
29   Åge Kristian Bjørge  47:44
30   Hege Gathen  47:47
31   May Ulvåen  49:44
32   Vidar Augustin  49:49
33   Carsten Henriksen  50:41
34   Espen Handegård  51:05
35   Øivind Fjæraa  52:08
36   Magnus Kvalsvik  52:10
37   Morten Granholt  53:23
38   Geir Kvalsvik  53:51
39   Trond Kristiansen  57:06
40   Anne Marie Andersen  1:03:27
    Grid Skogen  Fullført
       
       
    2010  
       
    Handymanløpet   
       
    02.06.2010 Tid
1   Bjørn Johannessen  36:55
2   Lasse Lieberknecht  37:55
3   Oddbjørn Homstvedt  39:04
4   Morten Häbler  39:40
5   Raymond Sundell  39:51
6   Bjarte Ellingsen  40:54
7   Geir Johannessen  41:06
8   Rolf Bøhn  41:14
9   Knut V Andersen 41:51
10   Trond Bukholm  42:36
11   Janne Kjellberg Johansen  42:40
12   Kai Berg  43:15
13   Håkon Olsen  43:39
14   Ole Christian Evensen  43:55
15   Tom Sognlien  44:19
16   Helge Karlsen  45:41
17   Kristin Josefsen  45:45
18   Terje Hansen  45:50
19   Tore Iversen  45:54
20   Terje Rød  46:06
21   Terje Svensson  46:16
22   Ketil Gjølstad  47:44
23   Jan Erik Karlsen  47:52
24   Harald Hurum  48:02
25   Magne Strand Olsen  48:09
26   Grid Skogen  48:13
27   Vidar Augustin  49:35
28   Jørgen Gurandsrud  50:26
29   Geir Kvalsvik  53:24
30   Sven Simonsen  55:05
31   Morten Granlund  55:24
32   Emilie Johansen  56:30
33   Maria Berg  56:32
    Steinar Basberg  Fullført
    Katrine Tallis  Fullført
       
       
    2008  
       
    Handymanløpet   
       
    28.05.2008 Tid
1   Bjørn Johannessen  35:40
2   Eiolf Røed  36:53
3   Lasse Lieberknecth  38:28
4   Bjarte Ellingsen  39:30
5   Knut Tovan  39:32
6   Rolf Bøhn  40:12
7   Kai Berg  40:59
8   Egil Holme   41:43
9   Morten Häbler  42:14
10   Ivar Kummervold  42:51
11   Sjur Tømte  43:35
12   Terje Hansen  43:36
13   Stephen Gangestad  43:42
14   Sven Simonsen  44:52
15   Tom Sognlien   45:10
16   Bjørn Appelgren  46:06
17   Janne Johansen  46:11
18   Grid Skogen   46:40
19   Tore Iversen  47:38
20   Kari-Ann Nilsen  47:56
21   Harald Hurum  48:18
22   Terje Svensson  48:53
23   Christina Johnsen  49:05
24   Øivind Fjæraa  49:38
25   Anders Tronstad   50:33
26   Hege Tokerud  50:36
27   May Ulvåen   51:16
28   Ulf Reffsgård   51:49
29   Ronny Hagberg  58:54
       
       
    2007  
       
    Handymanløpet - Damer  
       
    30.05.2007 Tid
1   Julie Andreassen   47:11
2   Grid Skogen  48:10
3   Hege Gathen  
       
       
    2005  
       
    Diplom-isløpet   
       
    34 deltagere  
    23.05.2005 ? Tid
1   Kristian Kullerud  35:50
2   Oddbjørn Homstvedt  37:28
    Grid Skogen - beste dame           45:58
    Ernst Magnussen-eldste delt.     50:40
    Tove Hassing - eldste dame          53:18
          
       
    2004  
       
    Diplom-isløpet   
       
    26.05.2004 Tid
1   Bjørn Johannessen      35:23
2   Oddbjørn Homstvedt      37:39
3   Ole Richard Holm Olsen  37:53
4   Knut Tovan  38:32
5   Kai Berg  39:04
6   Baard Ellingsen  39:08
7   Knut Viggo Andersen  41:28
8   Stephen Gangestad  41:34
9   Tom Sognlien  41:47
10   Steinar Basberg  42:15
11   Tore Skaaden  42:20
12   Sjur Tømte  42:49
13   Fredrik Weberg-Larsen  43:11
14   Terje Hansen- feil tid? 43:38
15   Lasse Lieberknecht  43:57
16   Ketil Arntzen  46:01
17   Jørgen Gurandsrud  46:14
18   Torstein Haugen  46:17
19   Anne Mari Fjæraa  46:43
20   Kai Henriksen  47:59
21   Øivind Fjæraa  48:13
22   Tove Hassing  48:53
23   Petter Fredriksen  49:13
24   May Ulvåen  49:19
25   Tom Rohde-Moe  49:37
26   Thorbjørn Olsen  50:17
27   Terje Møklegård  50:26
28   Erik Svendsen  50:43
29   Ernst Magnussen  51:13
30   Terje Svensson  51:28
31   Ivar Granholt  51:50
32   Lasse R. Høili  52:48
32   Ulf Reffsgård  52:48
34   Håkon Jacobsen  54:18
35   Anne Skogen Strømberg  55:04
36   Laila Herlovsen  57:12
36   Even Trenum  57:12
38   Kjell T. Pettersen   1:01:48
       
       
    2003  
       
    Diplom-isløpet   
    Klasseinndeling (!)  
    22.05.2003 Tid
1   Bent Olav Aamodt (1) 33:38
2   Bjørn Johannessen (2) 36:11
3   Oddbjørn Homstvedt (3) 37:40
4   Knut Tovan (4) 37:55
5   Tommy Lorentzen (5) 38:22
6   Kai Berg (6) 38:50
7   Eivind Andreassen (1) 41:14
8   Steffen Gangestad (1) 41:44
9   Tore Skaaden (2) 41:58
10   Roar Tofteberg (7) 42:07
11   Sven Simonsen (8) 42:14
12   Helge Karlsen (3) 42:21
13   Morten Häbler (9) 42:25
14   Per Amundsen (4) 42:28
15   Roar Karlsen (5) 42:56
16   Øystein Holje (2) 43:12
17   Sjur Tømte (6) 43:17
18   Kjell Andersen (3) 43:25
19   Ulf Reffsgård (7) 43:40
20   Ketil Gjølstad (10) 44:05
21   Ed B. Larsen (8) 44:25
22   Fredrik Larsen (11) 44:53
23   Åge S. Fredriksen (4) 45:17
24   Jørgen Gurandsrud (5) 45:50
25   Kai Henriksen (6) 45:54
25   Geir Kvalsvik (6) 45:54
27   Thorstein Haugen (8) 46:19
28   Øivind Fjæraa (9) 46:38
29   Ernst Magnussen (1) 48:03
30   Bjørn Karlsen (2) 48:13
31   Sverre Sandengen (3) 48:26
32   Ann-Mari Fjæraa (1) 48:38
33   Terje Svensson (9) 49:09
34   Thorbjørn Olsen (10) 49:35
35   May Ulvåen (1) 49:42
36   Oddvar Børresen (1) 49:51
37   Erik Svendsen (11) 52:10
38   Laila Herlofsen (2) 56:55
       
       
    2001  
       
    Diplom-isløpet   
    Klasseinndeling (!)  
    Fint vær. Tørr løype  
    ?.05.2001 Tid
1   Tor Christian Pinås (1) 35:27
2   Asbjørn O. Pedersen (1) 38:12
3   Knut Tovan (2)          38:30
4   Lars Erik Olsen (1)     38:48
5   Arild Vestby (3)          39:12
6   Ed B. Larsen (2)         39:48
7   Eirik Minge (4)         40:01
8   Tormod Nilsen (3)      40:26
9   Stephen Gangestad (4)  40:48
10   Eyvind Andreassen (1)   41:59
11   Kai Berg (1)            42:41
11   Svein Simonsen (2)      42:41
13   Knut Fredriksen (5)    43:15
14   Per Amundsen (6)          43:42
15   Tore Kjølstad (7)     43:48
16   Tore Bøhaugen (2)      43:54
17   Helge Karlsen (8)        44:08
18   Yngve Hustoft (3)       44:42
19   Reidar Laabak (3)       44:51
20   Øyvind Fjæraa (4)       44:58
21   Frode Olsen (5)          45:42
22   Kai Henriksen (9)       46:01
22   Terje Svensson (9)      46:01
24   Ulf Reffsgård (11)      47:03
25   Johs Bruu (6)         47:21
26   Leif Petersen (7)       47:26
27   Åge Sten Fredriksen (8) 48:20
28   Lasse R. Høili (9)     48:44
29   Ketil Gjølstad (4)      49:03
30   Oddvar Børresen (1)    49:19
31   Torbjørn Olsen (10)     49:45
32   Tina Josefsen (1)       49:54
33   May Ulvåen (2)          50:02
34   Kjell Vidar Jensen (5)   50:25
35   Tom Wahlgren (11)       51:33
36   Ivar Granholt (12)     51:44
37   Grid Skogen (3)        52:45
37   Tove Hassing (1) 52:45
39   Geir Kvalsvik (13)       59:59