• Gro, med best tid i den nye røde løypa i 2016

  • Pål Asbjørn, bestemann og rekordholder i 2016

Resultater ny og gammel rød løype 2016

Resultater 16. oktober

    10200 m   5. løp
1   Kullerud, Pål Asbjørn    41:41
2   Tjernshaugen, Jon Ivar    44:26
3   Kullerud, Emil    47:00
4   Olsen, Jesper    48:12
5   Westberg, Raymond    48:15
6   Mathiesen, Tomas    49:10
7   Svandal, Magne    53:18
8   Sognlien, Tom    53:46
9   Henriksen, Roar    53:49
9   Kirkerød, Jonas    53:49
11   Henriksen, Espen    59:42
12   Kristoffersen, Tom    59:53
13   Aasen, Ole Johnny 1:06:40
14   Kraft, Arild 1:07:31
15   Bråthe, Gro 1:07:35
16   Henriksen, Vibeke 1:17:43
    Sletner, Dag DNF

Resultater 18. september

    10200 m   4. løp
1   Kirkerød, Jonas    43:08
2   Tjernshaugen, Jon Ivar    43:29
3   Grigson, Richard    45:46
4   Westberg, Raymond    49:40
5   Mathiesen, Tomas    51:30
6   Andersen, Frode    52:27
6   Værø, Thomas    52:27
8   Bergerud, Svein    54:43
9   Henriksen, Roar    54:48
10   Sletner, Dag 1:00:07
11   Syversen, Bjørn Arild 1:02:08
12   Jønland, Endre 1:04:24
    Sognlien, Tom Deltatt

Resultater 24. juli

    10400 m   3. løp
1   Rosnes, Helge    51:44
2   Svandal, Magne    51:48
3   Olsen, Ulf Roger    54:41
4   Kirkerød, Jonas    55:23
5   Sognlien, Tom    55:50
6   Henriksen, Roar 1:02:48 *
7   Mathiesen, Petter K 1:05:52 *
8   Mathiesen, Tomas 1:06:00 *
    Aasen, Benjamin DNF
    Sletner, Dag DNF

Resultater 26. juni

    10400 m   2. løp
1   Rostad, Kristoffer    45:14
2   Nilsen, Pål (Trøsken)    47:58
3   Kirkerød, Jonas    48:25
4   Olsen, Jesper    49:33
5   Svandal, Magne    49:56
6   Rosnes, Helge    50:58
7   Westberg, Raymond    52:18
8   Andersen, Frode    54:29
9   Adolfsen, Morgan    54:56
10   Høier, Birthe Lundestad    58:32
10   Trond Lundestad    58:32
12   Knold, Øystein 1:00:59
13   Sletner, Dag 1:04:05
14   Aasen, Ole Johnny 1:05:56

Resultater 29. mai

    10400 m   1. løp
1   Kaspersen, Steve    47:28
2   Westberg, Raymond    49:14
3   Olsen, Jesper    49:49
4   Svandal, Magne    50:50
5   Rosnes, Helge    51:58
6   Andersen, Marco Renè    53:30
7   Andersen, Frode    55:04
8   Fredriksen, Jarle    57:40
9   Eriksen, Rino 1:03:27
10   Knold, Øystein 1:05:00
10   Sletner, Dag 1:05:00
12   Wahlgren, Tom 1:09:39
13   Østgård, Else-Gro 1:10:20
    Kirkerød, Jonas Deltatt