• Ida, beste dame i 2016

  • Pål Asbjørn, beste tid i 2016

Resultater gul løype 2016

Resultater 9. oktober

                     Motsatt vei  # 18. løp       10 på topp tider menn  
1   Kirkerød, Jonas 31:50  #   1   Kullerud, Pål Asbjørn 26:37
1   Westberg, Raymond 31:50  #   2   Kirkerød, Jonas 27:03  
3   Mathiesen, Tomas 32:21  #   3   Kullerud, Pål Asbjørn 27:08
4   Svandal, Magne 33:03  #   4   Kirkerød, Jonas 28:18
5   Olsen, Ulf Roger 33:23  #   5   Martinsen, Arne-Johan 28:48
6   Adolfsen, Morgan 33:26  #   6   Kirkerød, Jonas 28:50
7   Rosnes, Helge 34:54  #   7   Rostad, Kristoffer 28:53
8   Henriksen, Roar 34:58  #   8   Kirkerød, Jonas 29:16
9   Åstorp, Bjørn 35:00  #   9   Tjernshaugen, Jon Ivar 29:17
10   Borgen, Odin 35:02  #   10   Nesengen, Bjørge 29:18
11   Fredriksen, Jarle 36:17  #          
12   Nygård, Alf-Martin 37:35  #       10 på topp tider damer  
13   Jønland, Endre 38:18  #   1   Kemi, Ida Lundestad- 34:01
14   Knold, Øystein 39:29  #   2   Næsset, Ingvild Ramtvedt 34:05
15   Kraft, Arild 40:04  #   3   Næsset, Ingvild Ramtvedt 34:12
16   Wahlgren, Tom 40:20  #   4   Kemi, Ida Lundestad- 34:51
17   Syverstad, Marianne 41:11  #   5   Høier, Birthe Lundestad 37:11
18   Glückstad, Ole Petter 42:52  #   6   Nesengen, Hilde J. 37:32
19   Kirkerød, Kristoffer 48:36  #   7   Ramtvedt, Anne Elisabeth 37:37
20   Wahlgren, Tove 48:59     8   Høier, Birthe Lundestad 37:41
          9   Nilsen, Lise E 39:13
          10   Nilsen, Lise E 39:48

Resultater 2. oktober

      17. løp 
1   Kullerud, Pål Asbjørn 26:37 ny rek
2   Tjernshaugen, Jon Ivar 29:17
3   Kaspersen, Steve 30:37
4   Westberg, Raymond 31:16
5   Adolfsen, Morgan 31:39
6   Kullerud, Emil 31:43
7   Rosnes, Helge 32:09
8   Sognlien, Tom 33:09
9   Svandal, Magne 33:11
10   Kirkerød, Jonas 34:00
11   Næsset, Ingvild Ramtvedt 34:05
12   Åstorp, Bjørn 35:11
13   Henriksen, Roar 35:20
14   Nygård, Alf-Martin 36:36
15   Knold, Øystein 37:57
16   Sletner, Dag 38:18
17   Wahlgren, Tom 39:40
18   Kraft, Arild 40:19
19   Kirkerød, Kristoffer 46:30
20   Kirkerød, Anne-Grethe 47:09
    Kalsøy, Roger Deltatt
    Syversen, Bjørn Arild Deltatt

Resultater 25. september

      16. løp 
1   Kirkerød, Jonas 27:03  
2   Martinsen, Arne-Johan 28:48
3   Grigson, Richard 29:45
4   Westberg, Raymond 31:23
5   Graasten, Kjell 32:00
6   Mathiesen, Tomas 32:33
7   Mathisen, Glenn 33:08
8   Rosnes, Helge 33:10
9   Andersen, Frode 33:16
10   Næsset, Ingvild Ramtvedt 34:12
11   Henriksen, Roar 34:37
12   Sletner, Dag 36:36
13   Ramtvedt, Anne Elisabeth 37:37
14   Knold, Øystein 38:21
15   Aasen, Ole Johnny 39:06
16   Wahlgren, Tom 39:25
17   Kraft, Arild 41:43
18   Østgård, Else-Gro 41:55
19   Wahlgren, Tove 48:22
20   Kirkerød, Kristoffer 49:59
    Bergerud, Svein Brøt

Resultater 11. september

      15. løp
1   Grigson, Richard 30:05
2   Rostad, Kristoffer 30:23
3   Kaspersen, Steve 32:11
4   Adolfsen, Morgan 32:50
5   Kemi, Ida Lundestad- 34:01
6   Bergerud, Svein 34:26
7   Andersen, Frode 34:51
8   Kemi, Christer 35:42
9   Fredriksen, Jarle 35:47
10   Henriksen, Roar 36:30
11   Høier, Birthe Lundestad 37:41
12   Syversen, Bjørn Arild 38:57
13   Knold, Øystein 39:00
14   Olsen, Ulf Roger 40:29
15   Eriksen, Rino 40:46
16   Sletner, Dag 40:49
17   Østgård, Else-Gro 44:29
18   Aasen, Ole Johnny 47:54
19   Kirkerød, Kristoffer 50:10

Resultater 4. september

      14. løp
1   Grigson, Richard 29:50
2   Kaspersen, Steve 31:23
3   Olsen, Ulf Roger 31:52
4   Stang, Lars Henning 32:20
5   Henriksen, Roar 33:59
6   Bergerud, Svein 34:40
7   Mathiesen, Tomas 34:57
8   Fredriksen, Jarle 35:26
9   Sletner, Dag 38:31
10   Wahlgren, Tom 40:53
11   Glückstad, Ole Petter 43:59
12   Nilsen, Pål G 46:36
13   Kirkerød, Kristoffer 50:32
    Kalsøy, Roger Deltatt

Resultater 28. august

      13. løp
1   Kirkerød, Jonas 29:16
2   Svandal, Magne 31:43
3   Olsen, Ulf Roger 32:08
4   Graasten. Kjell 32:42
5   Andersen, Jørgen S. 33:16
6   Andersen, Frode 33:41
7   Kemi, Ida Lundestad- 34:51
8   Fredriksen, Jarle 35:08
9   Bergerud, Svein 35:33
10   Jacobsen, Steinar 36:25
11   Kemi, Christer 36:34:1
12   Høier, Birthe Lundestad 37:11
13   Aasen, Ole Johnny 39:34
14   Syversen, Bjørn Arild 39:51
15   Kalsøy, Roger 39:59
16   Eriksen, Rino 40:30
17   Østgård, Else-Gro 44:51
18   Johansen, Casper 45:56

Resultater 14. august

      12. løp
1   Martinsen, Arne-Johan 29:38
2   Tjernshaugen, Jon Ivar 31:23
3   Svandal, Magne 32:19
4   Adolfsen, Morgan 32:27
5   Sognlien, Tom 34:57
6   Mathiesen, Tomas 36:28
7   Henriksen, Roar 38:02
8   Aasen, Ole Johnny 39:06
9   Sletner, Dag 39:19
10   Rosnes, Helge 39:22
11   Wahlgren, Tom 41:11
12   Syversen, Bjørn Arild 42:26
13   Glückstad, Ole Petter 45:57
    Kalsøy, Roger Deltatt
    Kirkerød, Jonas Deltatt
    Sletner, Torstein Deltatt

Resultater 7. august

      11. løp
1   Kullerud, Pål Asbjørn 27:08
2   Kirkerød, Jonas 29:44
3   Rostad, Kristoffer 30:23
3   Svandal, Magne 30:23
5   Westberg, Raymond 31:53
6   Rosnes, Helge 32:02
7   Olsen, Ulf Roger 32:47
8   Langebeck, Tor-Einar 32:48
9   Adolfsen, Morgan 32:50
10   Andersen, Jørgen S. 33:46
11   Sognlien, Tom 34:14
12   Bergerud, Svein 34:25
13   Andersen, Frode 34:40
14   Fredriksen, Jarle 35:41
15   Aasen, Ole Johnny 39:42
16   Sletner, Dag 40:38
    Kristoffersen, Tom Brøt

Resultater 31. juli

      10. løp
1   Kirkerød, Jonas 29:36
2   Tjernshaugen, Jon Ivar 29:37
3   Nilsen, Pål (Trøsken) 30:05
4   Svandal, Magne 30:25
5   Adolfsen, Morgan 31:54
6   Westberg, Raymond 32:31
7   Olsen, Ulf Roger 32:55
8   Kaspersen, Steve 33:26
9   Andersen, Jørgen S. 34:49
10   Henriksen, Roar 34:52
11   Jønland, Endre 38:15
12   Wahlgren, Tom 38:50
13   Sletner, Dag 39:08
14   Aasen, Ole Johnny 40:46
15   Bergerud, Svein 42:21
16   Glückstad, Ole Petter 42:51

Resultater 17. juli

      9. løp
1   Skalle, Øyvind 29:20
2   Aasen, Benjamin 29:47
3   Skalle, Lasse 30:19
4   Svandal, Magne 30:50
5   Kolberg, Jørgen 31:26
6   Olsen, Ulf Roger 31:27
7   Rosnes, Helge 31:36
8   Skalle, Lars 33:05
9   Bergerud, Svein 35:27
10   Mathiesen, Tomas 36:16
11   Henriksen, Roar 36:36
12   Jønland, Endre 38:35
13   Aasen, Ole Johnny 40:22
14   Sletner, Dag 45:04
15   Nilsen, Pål G 52:19
    Syversen, Bjørn Arild Deltatt
    Kirkerød, Jonas Brøt

Resultater 10. juli

      8. løp
1   Kirkerød, Jonas 28:18
2   Kaspersen, Steve 29:24
3   Nilsen, Pål (Trøsken) 29:47
4   Olsen, Jesper 31:32
5   Olsen, Ulf Roger 31:36
6   Westberg, Raymond 31:44
7   Stang, Lars Henning 31:57
8   Rosnes, Helge 32:02
9   Langebeck, Tor-Einar 33:34
10   Fredriksen, Jarle 35:45
11   Bergerud, Svein 35:51
12   Kristoffersen, Tom 37:39
13   Arntzen, Olav Mellum 37:44
14   Jønland, Endre 38:48
15   Henriksen, Roar 39:11
16   Nilsen, Lise E 39:13
17   Wahlgren, Tom 40:09
18   Anders Gjessing 41:19
19   Kalsøy, Roger 42:23
20   Thornquist, Bjørn 43:05
21   Syversen, Bjørn Arild 43:13

Resultater 3. juli

      7. løp
1   Kirkerød, Jonas 29:23
2   Kaspersen, Steve 29:54
3   Nilsen, Pål (Trøsken) 30:35
4   Svandal, Magne 31:09
5   Olsen, Jesper 31:32
6   Olsen, Ulf Roger 32:38
7   Adolfsen, Morgan 33:48
8   Kristoffersen, Tom 36:43
9   Fredriksen, Jarle 36:56
10   Knold, Øystein 38:12
11   Arntzen, Olav Mellum 38:18
12   Nilsen, Lise E 39:48
13   Aasen, Ole Johnny 40:23
14   Wahlgren, Tom 42:51
    Anders Gjessing Deltatt

Resultater 19. juni

      6. løp
1   Kirkerød, Jonas 28:50
2   Olsen, Jesper 30:23
3   Westberg, Raymond 30:51
4   Svandal, Magne 31:04
5   Adolfsen, Morgan 33:20
6   Bergerud, Svein 36:04
7   Knold, Øystein 37:31
8   Olsen, Ulf Roger 37:36
9   Sletner, Dag 38:01
10   Kalsøy, Roger 38:51
11   Aasen, Ole Johnny 39:07
12   Wahlgren, Tom 41:37
13   Nilsen, Pål G 42:51
14   Thornquist, Bjørn 43:48

Resultater 12. juni

      5. løp
1   Rostad, Kristoffer 28:53
2   Nesengen, Bjørge 29:18
3   Kirkerød, Jonas 29:30
4   Nilsen, Pål (Trøsken) 30:08
5   Kaspersen, Steve 30:22
6   Olsen, Jesper 31:14
7   Stang, Lars Henning 31:47
8   Svandal, Magne 31:57
9   Rosnes, Helge 32:25
10   Langebeck, Tor-Einar 33:14
11   Andersen, Frode 33:31
12   Olsen, Ulf Roger 33:40
13   Fredriksen, Jarle 35:54
14   Bergerud, Svein 36:17
15   Nesengen, Hilde J. 37:32
16   Eriksen, Rino 37:59
17   Jønland, Endre 38:30
18   Sletner, Dag 39:05
19   Kalsøy, Roger 39:56
20   Wahlgren, Tom 39:59
21   Arntzen, Olav Mellum 40:01
22   Thornquist, Bjørn 42:37

Resultater 5. juni

      4. løp
1   Kaspersen, Steve 30:52
2   Aasen, Benjamin 32:00
3   Andersen, Frode 34:01
4   Olsen, Ulf Roger 34:36
5   Fredriksen, Jarle 36:39
6   Bergerud, Svein 37:57
7   Arntzen, Olav Mellum 39:03
8   Aasen, Ole Johnny 41:33
9   Nilsen, Pål G 48:08

Resultater 22. mai

      3. løp
1   Kirkerød, Jonas 31:12
2   Kaspersen, Steve 31:16
3   Svandal, Magne 32:21
4   Stang, Lars Henning 33:42
5   Rosnes, Helge 35:49
6   Fredriksen, Jarle 36:41
7   Bergerud, Svein 37:14
8   Kristoffersen, Tom 37:41
9   Eriksen, Rino 39:00
10   Sletner, Dag 40:55

Resultater 15. mai

      2. løp
1   Martinsen, Arne-Johan 30:13
2   Kaspersen, Steve 30:28
3   Westberg, Raymond 31:18
4   Rosnes, Helge 31:34
5   Kirkerød, Jonas 31:57
6   Olsen, Jesper 32:05
7   Svandal, Magne 32:08
8   Olsen, Ulf Roger 32:40
9   Adolfsen, Morgan 33:07
10   Bergerud, Svein 36:23
11   Fredriksen, Jarle 37:17
12   Kristoffersen, Tom 37:47
13   Eriksen, Rino 38:47
14   Thornquist, Bjørn 41:06

Resultater 8. mai

      1. løp
1   Aasen, Benjamin 30:38
2   Rosnes, Helge 32:19
3   Basberg, Steinar 32:48
4   Olsen, Jesper 33:29
5   Olsen, Ulf Roger 33:49
6   Svandal, Magne 34:22
7   Andersen, Frode 34:32
8   Kristoffersen, Tom 39:44
9   Knold, Øystein 42:26
10   Aasen, Ole Johnny 46:11
11   Nilsen, Pål G 51:17
12   Gjølstad, Ketil 51:49
    Kirkerød, Jonas Deltatt