• Emilie, beste dame i 2015

  • Jon Ivar var raskest i 2015

Resultater gul løype 2015

Resultater 18. oktober

              10 på topp tider menn  
1   Menn           # motsatt vei 18. løp   1   Jon Ivar Tjernshaugen 27:46 
2   Jon Ivar Tjernshaugen 30:01  #   2   Kristoffer Rostad 28:56  
3   Magne Svandal 31:45  #   3   Kristoffer Rostad 28:59
4   Helge Rosnes 32:05  #   4   Kristoffer Rostad 29:05  
5   Raymond Westberg 32:15  #   5   Bjørge Nesengen 29:06
6   Lars Henning Stang 32:53  #   6   Jon Ivar Tjernshaugen 29:28  
7   Jarle Jørgensen 34:03  #   7   Frederik Bjørnstad 29:46
8   Jesper Olsen 35:03  #   8   Magne Svandal 29:53
9   Jarle Fredriksen 35:16  #   9   Jon Ivar Tjernshaugen 30:01
10   Frode Andersen 35:31  #   10   Kristoffer Rostad 30:04  
11   Svein Bergerud 35:32  #          
12   Rino Eriksen 37:50  #       3 på topp tider damer  
13   Bjørn Thornquist 41:55  #   1   Emilie Nilsen 39:22
          2   Hilde Buflod 39:53  
          3   Kristina Vik 40:04 

Resultater 27. september

    Menn 17. løp 
1   Helge Rosnes 31:02
2   Magne Svandal 31:27
3   Jarle Jørgensen 32:31
4   Roger Kalsøy 35:27
5   Svein Bergerud 36:02
6   Rino Eriksen 38:00
7   Jarle Fredriksen 38:12
8   Endre Jønland 40:00
9   Pål G. Nilsen 43:10
10   Tom Wahlgren 49:47
       
    Damer  
1   Tove Wahlgren 49:47

Resultater 20. september

    Menn 16. løp 
1   Helge Rosnes 31:44
2   Steinar Basberg 32:43
3   Raymond Westberg 33:21
4   Morgan Adolfsen 34:53
5   Frode Andersen 35:09
6   Jarle Fredriksen 35:18
7   Jesper Olsen 35:55
8   Svein Bergerud 36:11
9   Tom Kristoffersen 36:31
10   Rino Eriksen 38:25
11   Bjørn Thornquist 42:27
12   Pål G. Nilsen 46:46
       
    Damer  
1   Else-Gro Østgård 42:27

Resultater 6. september

    Menn 15. løp
1   Magne Svandal 30:43
2   Magnus Thorsen 32:26
3   Lars Henning Stang 33:12
4   Jarle Fredriksen 35:46
5   Pål G. Nilsen 41:55
6   Roger Kalsøy 45:08

Resultater 30. august

    Menn 14. løp
1   Magne Svandal 31:44
2   Benjamin Aasen 32:18
3   Jarle Jørgensen 33:15
4   Ulf Roger Olsen 33:31
5   Jørgen Stavang Andersen 34:05
6   Morgan Adolfsen 34:42
7   Helge Rosnes 34:48
8   Ole Johnny Aasen 42:07
9   Pål G. Nilsen 42:19

Resultater 23. august

    Menn 13. løp
1   Frederik Bjørnstad 29:46
2   Raymond Westberg 32:54
3   Helge Rosnes 32:59
4   Morgan Adolfsen 35:19
5   Frode Andersen 35:25
6   Jarle Fredriksen 36:09
7   Rino Eriksen 39:00
8   Pål G. Nilsen 41:55
9   Ole Johnny Aasen 44:04
    Endre Jønland Brutt
       
    Damer  
    Emilie Nilsen 41:57

Resultater 9. august

    Menn 12. løp
1   Kristoffer Rostad 28:59
2   Bjørge Nesengen 29:06
3   Magne Svandal 29:53
4   Steve Kaspersen 30:20
5   Helge Rosnes 31:20
6   Per Ove Haugland 31:53  
7   Morgan Adolfsen 36:47
8   Frode Andersen 37:18
9   Tom Kristoffersen 37:49
10   Tom Wahlgren 39:20
11   Svein Bergerud 39:34
12   Ole Johnny Aasen 41:04
       
    Damer  
1   Merete Johannessen 41:07
2   Tove Wahlgren 44:43

Resultater 2. august

    Menn 11. løp
1   Kristoffer Rostad 30:24
2   Magne Svandal 30:42
3   Ulf Roger Olsen 34:00
4   Raymond Westberg 34:24
5   Svein Bergerud 34:58
6   Andrè Stordal 35:21
7   Jesper Olsen 35:25
8   Jarle Fredriksen 35:46
9   Espen Johannessen 36:24
10   Morgan Adolfsen 36:42
11   Tom Wahlgren 40:34
12   Ole Johnny Aasen 42:41
13   Pål G. Nilsen 43:00
       
    Damer  
1   Kristina Vik 40:04
2   Merete Johannessen 41:47

Resultater 26. juli

    Menn 10. løp
1   Magne Svandal 30:40
2   Pål Jørgensen 31:54
3   Helge Rosnes 32:57
4   Roger Kalsøy 33:37
5   Svein Bergerud 34:45
6   Raymond Westberg 34:55
7   Jarle Fredriksen 35:03
8   Jesper Olsen 35:23
9   Trond Sletner 35:40
10   Joachim Eriksen 35:57
11   Stig Kleppe-Jørgensen 36:25
12   Rino Eriksen 37:50
13   Jon Ivar Tjernshaugen 38:15
14   Tom Wahlgren 40:23
15   Dag Sletner 45:15
    Tom Kristoffersen Deltatt
       
    Damer  
1   Tove Wahlgren 44:30

Resultater 12. juli

    Menn 9. løp
1   Kristoffer Rostad 30.04 min
2   Magne Svandal 31.00  "
3   Ulf Roger Olsen 32.17  "
4   Steve Kaspersen 33.58  "
5   Roger Kalsøy 34.27  "
6   Svein Bergerud 34.45  "
7   Helge Rosnes 35.30  "
8   Jarle Fredriksen 35.52  "
9   Stig Kavli 36.43  "
10   Rino Eriksen 37.55  "
11   Ole Johnny Aasen 42.50  "
    Magnus Thorsen Deltatt
       
    Damer  
1   Hilde Buflod 39.53  min
2   Kristina Vik 41.45  "

Resultater 5. juli

    Menn 8. løp
1   Jon Ivar Tjernshaugen 29.28 min
2   Helge Rosnes 31.12 "
3   Benjamin Aasen 32.09  "
4   Ulf Roger Olsen 32.26  "
5   Raymond Westberg 34.11  "
6   Roger Kalsøy 34.18  "
7   Magne Svandal 34.58  "
8   Jesper Olsen 35.13  "
9   Svein Bergerud 35.41  "
10   Tom Kristoffersen 42.08  "
11   Ole Johnny Aasen 42.53  "
12   Pål G. Nilsen 43.56  "
       
    Damer  
1   Emilie Nilsen 39.22 min

Resultater 28. juni

    Menn 7. løp
1   Ulf Roger Olsen 32.19 min
2   Raymond Westberg 32.27  "
3   Frode Andersen 34.18  "
4   Jarle Fredriksen 34.47  "
5   Svein Bergerud 35.08  "
6   Magne Svandal 36.19  "
7   Helge Rosnes 37.36  "
8   Tom Kristoffersen 38.39  "
9   Ole Johnny Aasen 42.21  "
10   Pål G. Nilsen 44.28  "

Resultater 14. juni

    Menn 6. løp
1   Kristoffer Rostad 29.05 min
2   Magne Svandal 30.18  "
3   Benjamin Aasen 30.50  "
4   Lars Henning Stang 31.13  "
5   Helge Rosnes 31.33  "
6   Jesper Olsen 32.35  "
7   Ulf Roger Olsen 33.11  "
8   Per Ove Haugland 33.34  "
9   Frode Andersen 34.32  "
10   Tom Sognlien 34.40  "
11   Svein Bergerud 35.30  "
12   Endre Jønland 41.40  "
       
    Damer  
1   Else-Gro Østgård 46.00 min

Resultater 7. juni

    Menn 5. løp
1   Magne Svandal 30.51 min
2   Benjamin Aasen 32.08  "
3   Jesper Olsen 33.57  "
4   Jarle Jørgensen 34.15  "
5   Ulf Roger Olsen 34.16  "
6   Morgan Adolfsen 35.19  "
7   Jarle Fredriksen 35.59  "
8   Svein Bergerud 36.16  "
9   Rino Eriksen 37.01  "
10   Anders Tronstad 39.11  "
11   Ole Johnny Aasen 42.50  "
12   Dag Løkken Finess 53.00  "
       
    Damer  
1   Else-Gro Østgård 46.00 min

Resultater 31. mai

    Menn 4. løp
1   Pål "Trøsken" Nilsen 30.22 min
2   Per Ove Haugland 30.29  "
3   Magne Svandal 30.50  "
4   Martin Helgesen 31.12  "
5   Helge Rosnes 31.53  "
6   Morten Jamissen 32.35  "
7   Steinar Basberg 32.44  "
8   Sindre Nyvoll 35.45  "
9   Jarle Fredriksen 36.00  "
10   Frode Andersen 36.36  "
11   Dag Løkken Finess 37.03  "
12   Ole Vingelsgaard 37.23  "
13   Stig Kavli 38.18  "
14   Bjørn Thornquist 43.55  "
15   Pål G. Nilsen 47.37  "
    Sigmund Nyvoll Deltatt
    Ulf Roger Olsen Deltatt

Resultater 17. mai

    Menn 3. løp
1   Roger Kalsøy 33.19 min
2   Tom Sognlien 33.21  "
3   Svein Bergerud 36.30  "
4   Tom Wahlgren 40.46  "
5   Bjørn Thornquist 41.30  "
       
    Damer  
1   Tove Wahlgren 44.56 min

Resultater 10. mai

    Menn 2. løp
1   Jesper Olsen 34.05 min
2   Jarle Jørgensen 36.06  "
3   Espen Johannessen 37.42  "
4   Svein Bergerud 38.55  "
5   Jostein Ryan 40.17  "

Resultater 3. mai

    Menn 1. løp
1   Jon Ivar Tjernshaugen 27.46 min
2   Kristoffer Rostad 28.56  "
3   Richard Grigson 30.45  "
4   Sigmund Nyvoll 32.25  "
5   Raymond Westberg 32.52  "
6   Magne Svandal 33.12  "
7   Morgan Adolfsen 34.33  "
8   Sindre Nyvoll 35.10  "
9   Ulf Roger Olsen 35.43  "
10   Espen Johannessen 37.50  "
11   Jostein Ryan 39.10  "
12   Ole Petter Glückstad 40.56  "
13   Bjørn Thornquist 41.57  "